Hakkımızda

PENDİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ ÇÖZÜM TEKNİK 

1994 yılından beri ticari hayata merhaba diyen Çözüm Teknik Servis beyaz eşya sektöründe hizmet veren firmalar arasında öncü olmakla birlikte, bulaşık makinesi tamiri, çamaşır makinesi tamiri, aspiratör tamiri, ankastre fırın tamiri, buzdolabı tamiri, ankastre ocak tamiri, davlumbaz tamiri, doğalgaz sobası tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, derin donrucu tamiri, su sebili tamiri ve blender tamiri hizmetleri vermekte yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren güvenilir ve her zaman tercih edilen bir teknik servis olmak, temel hedefimizdir.

En başından beri gösterdiğimiz üstün çabalarımızla rakiplerimizden ayrılmakta, dürüst hizmet ve satış politikamız ile çok kısa sürede bu sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız ve Pendik Beyaz Eşya Servisi Çözüm Teknik, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir. Beyaz eşya her yerde satılmaktadır ancak teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır…

Pendik Beyaz Eşya Servisi Çözüm Teknik olarak bu eksikliği görmüş bulunmaktayız ve bu eksikliği doldurmak için çalışmalara durmadan devam etmekteyiz. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Beyaz eşya  satış firmalarının bu konudaki servis açığını kaliteli ve güvenli hizmeti anlayışımız ile kapatmayı görev olarak bilip bu konudaki çalışmalarımızı ilerleteceğiz. En uzun ömürlü en kaliteli ve en tasarruflu servisi tüketiciye sunarken, servis hizmetlerinin en iyisini vermek bizim temel hedefimizdir.

Amacımız ucuz fiyat politikası, müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet vermektir..

 

Top