Bulaşık Makinesi Tamiri

BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ

Değerli müşterilerimiz sizin servis talebinizden sonra sizin istek ve şikayetleriniz üzerine servisimiz size en kısa sürede ulaşır . Arızalı cihaz hakkında bilgi alır daha sonra talebiniz doğrultusunda arızalı cihaz test edilmek üzere teslim alınır. Sonra uzman ekibimiz genel kontrol ve arıza analiz test aşamasına geçer arızalı cihazdaki sorunlu parça veya parçalar tek tek tespit edilir. Orijinal yeni yedek parça ile yüzeysel olarak test edilir.

Tüm arızalar ve sorunlar çözüldükten sonra siz değerli müşterilerimize fiyat bilgisi verilir. Onay alındıktan sonra tamir işlemi başlar tamir bittikten sonra cihaz çalıştırılarak tekrar test edilir. Tüm sorunlar ve arızalar giderildikten sonrada servis teknisyen servis formunu doldurarak garantili yedek parça evrağı ile cihazınızı sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimize Pendik Bulaşık Makinesi Tamir Servisi Çözüm Teknik  olarak teslim ederiz.

ÇOK SIKLIKLA KARŞILAŞTIĞINIZ BULAŞIK MAKİNESİ ARIZALARI

BULAŞIK MAKİNEM SU BOŞALTMIYOR. NEDENİ NE OLABİLİR? NE YAPMALIYIM?

Bulaşık makineniniz filtresi (limon çekirdeği, cam parça gibi)tıkanmış olabilir. Gider hortumunu ve filtresini temizleyiniz. Kontrol ettikten sonra hala makinanızı çalıştırabilirsiniz. Aynı sorun devam ediyorsa; pompasın bozulmuş olabilir servis çağırmanız gerekiyor.

BULAŞIK MAKİNEM ÇALIŞIYOR AMA SU ALMIYOR .NEDENİ NE OLABİLİR?

Su musluğu kapalı veya sular kesik olabilir kontrol ediniz. Kontrol sonrasında reset yaparak tekrar çalıştırınız. Sorun giderilmedi ise servis çağırınız.

BULAŞIK MAKİNEMDE PROGRAM BİTTİĞİ HALDE DETERJAN ERİMİYOR. NEDENİ NE OLABİLİR? NE YAPMALIYIM?

Deterjan bölümünün önüne bulaşık gelmiş olabilir kontrol ediniz. Deterjan bölümünün önünün açık olmasına dikkat ediniz.

Top